СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА У ШК. 2017/18. ГОД.

Свечани пријем ученика 1.разреда одржан је 01.09.2017. год. у 10.00 часова у свечаној сали наше школе. Пријему су присуствовали наставници и директор школе Добрица Синђелић, представници Општинског већа и локалне заједнице.

Присутнима се обратио директор наше школе, Добрица Синђелић, пожелео првацима срећан почетак школовања, дао смернице за успешно учење и владање, и обавестио родитеље о могућностима које наша школа пружа ученицима, као и о пројектима у које смо укључени.

Учитељи 1.разреда у шк. 2017/18. год. су: 1/1 – Мирјана Јашић, 1/2 – Јелена Козлина и 1/3 – Верица Алавања.

Координатор и организатор приредбе је школска библиотекарка Снежана Теофиловић, а драмски део приредбе припремила је учитељица  Бојана Теофиловић.