Градско такмичење у глуми – 31. Фестивал позоришних игара деце и младих Београда, у организацији Пријатеља деце Београд, одржано је 12. и 13.05.2015. год. на великој сцени  Центра за културу и образовање у Раковици. Учествовали смо с представом „Бајкоград“. Драмску групу чинили су Лени Вулета, Анђелија Арсић, Дара Барзин, Јована Теофиловић, Андреа Живковић, Алекса и Андрија Симоновић, Слађана Радовановић, Марија Раденковић, Биљана Стевановић, Марија Бурсаћ, Михајло Старчевић и Тијана Копривица. Ученици су на такмичење ишли у пратњи учитељице Бојане Теофиловић, координатора радионице за школу.

Драмска група освојила је 3. место на овом градском такмичењу, а ученица Марија Раденковић, освојила је награду за најбољу женску улогу. Честитамо на освојеним наградама, и надамо се следећим већим успесима!