Књижевно вече

у ОШ „Свети Сава“ у Врчину

четвртак 12. децембар 2013.г

У циљу промовисања литерарног стваралаштва у новембру је  наша школа расписала литерарни конкурс. Теме су:

– Кад би мене питали

– Живот је леп

– Хајде да се договоримо

– У твојим очима

– Свет и ја

Жири у сасатву: Марија Старчевић, професор српског језика, Снежана Теофиловић школски библиотекар и Мирјана Јашић, професор разредне наставе донео је следећу одлуку:

Похваљени су  ученици: Наташа Теофиловић 8-1, Магдалена Николић 7-2, Милица Аврамовић 8-3, Катарина Маринковић 5-1, Јован Јеремић 5-1, Наталија Диклић 8-3, Катарина Живановић 5-2, Анђела Мијатовић 5-1, Реља Ковачевић 5-2, Андреа Драча 7-1, Милица Старчевић 5-1, Јелена Којић 5-1, Никола Маринковић 5-2 и Ђулијана Хајризи 5-1.

Прво место: Ивана Стефановић 8-1, Катарина Мирковић 8-1, Емилија Крантић 6-1,       Немања Јанковић 5-2.

Друго место: Николија Апостоловић 5-3, Анђела Митрић 5-1, Маја Јелачић 7-3.

Треће место: Јована Теофиловић 7-1, Анђела Кузмановић 7-1, Дајана Лукић 7-1.

Ученици су награђене радове читали  на Књижевној вечери у четвртак 12. децембра 2013.године, у свечаној сали наше школе у 18.00 часова.

Похвалнице и награде  уручила je професорка српског језика Радмила Сатнимировић, а музиком су вече  употпунили и ученици Основне музичке школе: Софија Фаркаш, Александар Билбија, Вања Теофиловић, Милорад Јашић и Милица Теофиловић

Ради укључивања што већег броја деце, а у циљу промовисања литерарног стваралштва, најављујемо још једно књижевно вече почетком другог полугодишта за ученике  I-IV разреда.

Честитамо свим учесницима конкурса!