Током децембра 2015. год. у нашој школи одржане су новогодишње креативне радионице деце и родитеља у већини одељења разредне наставе.

Величанствено новогодишње расположење традиционално дочаравају учитељице са својим ученицима и њиховим родитељима припремајући креативне радионице „У сусрет новогодишњим празницима“. Такве радионице имају за циљ да побуде уметничке и естетске склоности и да максимално искористе дечији креативни потенцијал, као и да им дочарају  лепоту заједничког дружења и стварања.

Деца и родитељи су показали своје умеће и креативност уз осмех и лепо дружење. Учионице су постале лепше и блиставије од  дечјег весеља, светлуцавих новогодишњих украса и атмосфере која је пријала свима.