У сусрет Новој години, ученици I/3, кренули су већ 24.12.2014. године новогодишњом радионицом, названом „Новогодишња маштаоница“ у којој су учествовали са својим родитељима. Радионица је одржана у времену од 11 до 14 часова. Прављени су многобројни украси и занимације на тему Нове године. Циљ радионице поред непосредног дружења, комуникације и рада-сарадње међу групама је и направити украсе од материјала и предмета који су искориштени, односно одпада. Ученици и родитељи су се лепо дружили и забавили, изразившу жељу за још оваквих радионица.

У понедељак 29.12.2014.  године од 17 часова заједно са ученицима другог, трећег  и четвртог разреда у школи, у Доњој Мали, одржан је новогодишњи базар. Удруженим снагма организована је продаја наших рукотворина. Прикупљени новац потрошићемо на слаткише, лопте, вијаче итд.

Слика 7