Свечани концерт „Ревија победника“  овогодишњег ДЕМУС – а, одржан је 8. маја 2014. године у Великој дворани Дечијег културног центра  Београда под покровитељством града Београда.

У свечаном програму овогодишње „Ревије победника“, учествовало је  око сто малишана који су освојили прва места и специјалне награде – соло певачи „Златне сирене“ и мали воклални састави (дуети и терцети); вокалне групе певача, мали инструментални састави и оркестри основних школа Београда.

Такмичење се одвијало у четири категорије и шест жанрова – стари мајстори, класична и савремена соло песма, народна страна песма, дечја забавна песма и популарна забавна песма свих епоха.

Нашу школу су представљале Лидија Божиновић и Невена Теофиловић песмом „Све су цуре обуле кондуре“. Оне су освојиле I1 награду у категорији дуета, жанр домаћа изворна песма. Међутим ово није једина награда за нашу школу. У категорији вокалних група чланице етно групе наше школе освојиле су I3 награду, а у категорији соло певача „Златна сирена“, Мирјана Ђорђевић је освојила II2 награду.

Ученице припрема и води проф. музичке културе Мила Ђачић.

Пријатељи деце Београда као и општинске чланице ове организације  и Дечији културни центар Београда овим програмом желе да подрже и афирмишу музичке таленте међу најмлађима и допринесу ширењу опште музичке културе међу младима.