СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА У ШК. 2013/14. ГОД.

Свечани пријем првака у шк. 2013/14. год. одржан је 2. септембра 2013. год. у Дому културе у Врчину у 1700 часова. Том приликом, ученици наше школе припремили су богат културно – уметнички програм. Рецитације, драмски комад и весела песма учинили су да време до прозивања првака по одељењима брже прође. Свечани увод приредби поводом пријема, својим ауторским песмама о деци и школи, дала је Илинка Маринковић, секретар школе, а топлу добродошлицу првацима и позив за осмогодишње лепо дружење и одрастање уз радост, игру и знање, упутио је директор школе, Добрица Синђелић. Представили смо активности и успехе ученика у рецитацијама, певању и глуми, и предочили будућим првацима и њиховим родитељима неке од многобројних активности које постоје и очекују их у нашој школи. Родитељима је истакнута неопходност узајамне сарадње породице и школе, и дати су им корисни савети о развијању свести код деце о школи као васпитно – образовној и културној установи.

Учитељице првог разреда шк. 2013/14. год. су: Јамина Крантић – 1/1, Мирјана Јашић – 1/2, Јелена Козлина – 1/3 и Верица Алавања – 1/4. Након свечаног пријема, учитељице су своје будуће ученике повеле до школе и њихових учионица, где су одржани родитељски састанци. Тиме су ученике увеле у један нови свет. Свет препун игре, знања и дружења, у коме је свако дете јединствено и равноправно,  и једнако вредно да добије најбоље за свој интелектуални, психички, физички, морални, и сваки други развој.

НАШИМ ПРВАЦИМА ЖЕЛИМО СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ И СТАЛНИ НАПРЕДАК У ДАЉЕМ УЧЕЊУ И РАДУ!